Якщо Ви вирішили відкрити інтернет магазин.

Posted on Posted in Корисне

Одним з основних питань, які виникають у кожного, хто вирішив зайнятися торгівлею через інтернет – це вибір платформи, на якій буде створено його інтернет-магазин.

Перше, що потрібно зробити – це визначитися з тим, платна чи безоплатна (відкритий вихідний код) буде використовуватися система управління контентом. Я відразу хочу виключити, як неприйнятний варіант, розміщення магазину в різноманітних «конструкторах сайтів». Тому, що в даному випадку Ваша робота по створенню сайту Вам не належить. Інакше кажучи: Якщо Ви не маєте доступу до сервера, на якому знаходяться папки з файлами, з яких складається сайт, то цей сайт не Ваш.

Платні системи управління контентом це «бітрекс», «NetCat», «UMI CMS», «DataLife Engine», «HostCMS», «AmiroCMS» і т.д. Головна їхня особливість – це те, що Ви купуєте готовий до роботи продукт, який залишиться тільки трохи налаштувати. В разі виникнення проблем  є технічна  підтримка, готова допомогти і відповісти на Ваші питання. І спілкуватися будете саме з тими людьми, які займалися розробкою цієї програми. Це ж є причиною головного недоліку для користувачів: як тільки компанія-розробник перестане підтримувати свій продукт, Ви залишитеся сам на сам з своїм сайтом, і проблемами, які на ньому виникли. І навряд чи зможете знайти програміста, який захоче розбирати чужий код для того, щоб щось виправити. Ще один великий мінус – щоб додати функціонал або змінити дизайн сайту, доведеться докуповувати дорогі додаткові модулі. Так, платні модулі є і для CMS з відкритим вихідним кодом, але в умовах конкуренції і ціни нижчі і вибір більший.

Інтернет-магазини з відкритим вихідним кодом мають ряд переваг, на мій погляд дуже істотних.

Перше і найголовніше – це те, що над створенням модулів (адже вихідний код відкритий) працює величезна кількість програмістів зі всієї Земної кулі. І працюють вони в умовах жорсткої конкуренції, тому є безліч найрізноманітніших доповнень, в тому числі і безкоштовних. Ви завжди знайдете фахівця, який зможе внести зміни на сайті. І це буде коштувати відносно недорого.

Створюючи інтернет-магазин на безкоштовній платформі, Ви отримуєте повний набір функцій при мінімальних вкладеннях коштів, які краще витратити на рекламу, або збільшення асортименту товарів.

З безкоштовних платформ краще вибирати спеціалізовану. Звичайно, є магазини, зроблені на Joomla, або WordPress, але цей вибір виправданий для невеликих крамничок з обмеженим асортиментом, або як доповнення до вже існуючого сайту. У нашій практиці часті випадки, коли клієнт замовляє інтернет-магазин на WordPress, так як він дешевше, а потім через рік-два, коли асортимент товарів розростається, знову звертається до нас, але вже за магазином, зробленим на Opencart.

Opencart – створена саме як платформа для інтернет-магазинів. І, на мій погляд, в даний момент це найкраща спеціалізована CMS.

В активі у неї: повна русифікація, величезна кількість платних і безкоштовних доповнень, висока швидкість роботи, хороша оптимізація для пошуківок. Наші пропозиції по створенню інтернет-магазинів дивіться тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *