Що таке Landing Page (Посадочна сторінка)

Posted on Posted in Корисне

Багато з нас, хто вперше дізнавався про Лендінги (Landing Page), задавався питанням: навіщо потрібна посадочна сторінка, якщо у мене вже є сайт, який приносить прибуток?

Давайте спробуємо розібратися. Перед тим як покупець наважиться на цільову дію, на звичайному сайті він проводить багато часу. Він переглядає, порівнює, вибирає і часто буває що йде так і не зробивши вибір. Це зовсім не означає що ваша продукція не підійшла. Просто людину потрібно правильно направити! І з цим завданням відмінно справляються Лендінги за рахунок СТА – кнопок і лед-форм, які завжди на виду.

На звичайному сайті натискаючи кнопку «Дізнатися більше» ми отримуємо характеристики товару. На Лендінгу покупець має можливість максимально докладно дізнатися про всі переваги товару або послуг, які йому цікаві. Таким способом переконавши покупця що це саме те, що йому потрібно.

Лендінги, створені професіоналами не дозволять піти зі сторінки просто так. Це робиться, наприклад, за допомогою спливаючих вікон, де розповідають про акції та їх терміни, закликають терміново придбати, замовити поки не закінчиться ця велика знижка. І завдяки цій, можливо, зайвій наполегливості, Лендінги часто бувають набагато ефективніше звичайних сайтів.

Landing Page ідеально підійде для презентації конкретного товару, анонса заходів, для збору контактів користувачів, тестування торгової пропозиції.

Лендінги створюються під одну цільову дію відвідувача.

Компанія «Модерн» має великий досвід у створенні таких сайтів. Ви можете замовити Landing Page у нас. Наші високопрофесійні фахівці врахують всі ваші побажання! Домагайтеся ще більшого успіху у вашому бізнесі завдяки правильно розробленому сайту і добре підібраної рекламі (Landing Page замовити Київ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *