Про системи управління сайтом

Posted on Posted in Корисне

За сивої давнини, коли всі сайти були написані за допомогою тільки  HTML і CSS … Хоча чому давно? І зараз є сайти, написані саме так, їх називають статичними. Звичайно ж, у них є свої переваги. І їх цілих три:

  • У таких сайтах просто нічого зламувати, ну хіба що сам сервер.
  • Такі сайти швидше завантажуються.
  • Витримують велике навантаження з боку відвідувачів.

Це через те, що кожна сторінка міститься в окремому файлі, а зовнішній вигляд коригується іншим файлом, в якому прописані стилі відображення.

Звідси і основний недоліки таких сайтів:

  • У зв’язку з тим, що все, що Ви бачите на сайті, написано програмістом вручну, то такі сайти коштують більше, робляться довше, і набагато дорожче в подальшому обслуговуванні.
  • Якщо Ви захочете додати красивості або функціональності для такого сайту, та й навіть просто виправити помилки, вам доведеться звертатися за допомогою до програмістів, або самому вчити HTML, CSS, РНР і т.д.

Але, як завжди, є альтернатива – це динамічні сайти, написані за допомогою систем управління контентом (CMS). Це спеціально розроблені програми для спрощення редагування і наповнення сайтів. Створено їх безліч, але серед усього розмаїття можна виділити кілька найпопулярніших: Joomla та WordPress – для сайтів, і OpenCart – для інтернет магазинів.

Отже, якщо Ваш сайт створений за допомогою CMS, Ви можете без особливих зусиль самостійно змінювати вміст сторінок, додавати нові елементи і прибирати непотрібні. Звичайно ж, більш складні завдання варто довірити професіоналам, щоб не довелося відновлювати весь сайт з нуля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *