Услуги и цены

Потрібно замовити сайт? Ми виконуємо роботи під ключ.

Для Вашої зручності ми зібрали на цій сторінці всі види послуг, які надаємо. Крім того, провели поділ сайтів за категоріями, щоб було зручніше орієнтуватися. Звичайно ж, цей поділ умовний і далеко не кожен проект можна віднести до якогось із зазначених типів.  Ви можете замовити сайт, контекстну рекламу, або, наприклад, технічне обслуговування зателефонувавши нашому менеджеру.

Найчастіше строк розробки складає десять робочих днів. В результаті Ви отримаєте повністю готовий до роботи сайт, вся робота з яким буде полягати в додаванні нових статей. Крім того ми навчимо як працювати з адміністративною частиною сайту.

Сайт-візитка від 500 грн.

Сайт-візитка – це ключ до Вас в інтернеті, ідеально для малого бізнесу, стартапів і приватних осіб.

Landing Page від 2 000 до 6 000 грн.

Створення професійної посадкової сторінки з максимальною конверсією.

Корпоративний сайт від 7 500 грн.

Великий ефективний сайт будь-якої складності. Гарний дизайн і функціональна CMS на вибір.
Интернет магазин

Інтернет магазин від 2 500 грн.

Сучасний інтернет-магазин з повним набором функціоналу та модулів.

Налаштування реклами 750 грн.

Створення та налаштування рекламної компанії в Google AdWords.
Техническое обслуживание

Технічне обслуговування від 500 грн.

Внесення змін на сайті або сервері. Захист, виправлення помилок, і багато іншого …

Якщо ви вирішили розпочати власну справу, то вам обов’язково потрібно, щоб про це дізналися люди, яким знадобляться ваші послуги. Найшвидший метод – це зробити інтернет – сайт, де буде знаходитися вся інформація про вас, ціни і асортимент товарів або послуг, які ви надаєте. 

Співробітники нашої ВЕБ студії використовують тільки перевірені рішення. Це дозволяє гарантувати працездатність створених нами сайтів, і скорочує час, відведений на розробку.

Замовляючи сайт, не забувайте про хостинг і домен. Це єдині постійні витрати необхідні для функціонування сайту. Під хостингом мається на увазі місце, де буде зберігатися сайт. Вартість за місяць від $ 1.40 USD ($ 16.80 USD / рік). Вартість доменного імені (адреси сайту в інтернеті) від $ 1 USD на рік, але як правило клієнти замовляють доменні імена за ціною близько $ 10 USD.