Переваги контекстної реклами.

Posted on Posted in Корисне

Чи знайома Вам така ситуація: створений сайт, для  реально існуючої компанії, але ніякого прибутку цей сайт не приносить? Навпаки, для його підтримки потрібно щомісяця оплачувати рахунки за хостинг, обслуговування і т.д. Вам обіцяють вивести в його топ по пошуковим запитам, але проходять тижні, місяці, а Ваш сайт так і не з’являється в пошуковій видачі вище десятої сторінки?

Вже здається, що вся ця затія з виходом в інтернет була, м’яко кажучи, невдалою. І опускаються руки, а сайт нічого крім роздратування не викликає.

Звичайно ж, в результаті грамотного SEO просування, Ваша сторінка буде в топі видачі, але кількість коштів сплачених за просування, і втрачений час, а це, як правило, не менше півроку, не всім підходить. Клієнти потрібні зараз і гарантовано. А такий результат може дати тільки реклама.

Можна, витративши невелику суму грошей, привнести на сайт життя у вигляді потенційних клієнтів. Це досягається за допомогою контекстної реклами в пошукових системах. Для України в даний момент найактуальнішим є використання Гугл.

Широкі можливості налаштування Рекламних кампаній, від вибору регіону, на який поширюватиметься показ оголошень, до типу пристрою з якого переглядають Ваш сайт, дозволяють контролювати охоплення цільової аудиторії в режимі реального часу. Оголошення показуються безкоштовно, оплачується тільки перехід на Ваш сайт зацікавивленої людини. Сума, яка буде знята з рахунку, визначається в результаті аукціону, в якому беруть участь оголошення однієї тематики. Природно, що чим більше Ваш рекламний бюджет, тим більше у Вас показів на перших позиціях, відповідно більше і клієнтів.

Наші пропозиції для настройки контекстної реклами дивіться тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *