Що таке хостинг і домен?

Posted on Posted in Корисне

Хостинг і домен – це поняття, які визначають місце проживання сайту в Інтернеті. Хостинг забезпечує необхідний простір для зберігання вашого сайту в інтернеті, а домен відповідає за його онлайн адресу. І якщо у вас з’явилася проблема розміщения сайту, потрібно добре розібратися в поняттях хостингу і домену. Сайту потрібно десь розміститися і це безсумнівний факт.

Якщо сайт буде просто існувати у вас на комп’ютері, то про це знатимете тільки ви і ваші друзі. Тобто треба знайти місця в яких можна размістити ваш сайт.

Хостинг і домен – це поняття орендовані, тобто, не можна придбати їх назавжди, ви повинні періодично виплачувати за них певну суму. Наприклад, мінімальний термін замовлення домену становить один рік, а хостингу – один місяць.

Хостинг – це можна сказати квартира для сайту. Ви звертаєтеся до якогось хостинг-провайдеру, а він пропонує вам певні умови (віртуальний або виділений сервер, підтримка скриптів і програмних мов, необхідний простір), а ви вирішуєте, чи підходять вони вам.

Після того як ви погоджуєтеся на це, вам надається замовне місце на жорсткому диску. Це ваша квартира. Сам жорсткий диск – це частина серверу. Всі сервера зберігаються в спеціально організованих дата-центрах. Тут все влаштовано для того, щоб все обладнання знаходилося в безперервній зв’язку з Інтернетом. Відповідно і ваш сайт, що зберігається на одному з серверів, також розташований в Віртуальної Павутині. На цьому процес не закінчений. Адже хостинг, тобто квартира у вашого веб-продукту є, а ось прописки немає. І ніхто не знає, за якою адресою ваш ресурс розташован. А тому потрібно підібрати йому відповідну назву. Як правило домен складається з трьох рівнів.

Розберемо на прикладі – modern.net.ua Modern – це ім’я яке Ви привласнюєте свого сайту самостійно (в основному за тематикою). Net.ua – це закінчення. І воно може бути різним.

Є різні рівні доменів. Домени першого рівня: наприклад – com, net, info, biz, uа, de і т.д. Домени другого рівня: наприклад – сom.ua, net.ua і т.д. Регіональні домени: .kiev.ua, .nikolaev.ua і т.д. Правильний вибір хостингу для сайту. Реклама послуг хостингу зустрічається все частіше. Сайт з особистими матеріалами або хобі, сайт-візитка не має потребу у величезній кількості дискового простору, а значить і в дорогому хостингу. Можна витратити гроші лише на реєстрацію доменного імені, яке потім приєднати до будь-якого вподобаного хостингу.

Доменне ім’я – це адреса створеного сайту або певна зона, яка має своє ім’я, не схоже ні на одне інше в системі доменних імен. Існує досить просте пояснення поняттю «домен».

Можливий варіант використання недорого хостингу, який відразу пропонує і реєстрацію домену краще виключити. Зв’язуючись з недорогим і безкоштовним хостингом, необхідно розуміти всі ризики і проблеми, які можуть виникнути. Власники безкоштовного хостингу, в деяких випадках можуть розміщувати свою рекламу на вашому сайті без попередження.

Дорогий хостинг – це хостинг, який робиться на дійсно якісному обладнанні. У компанії є ліцензії, є багато телефонів для зв’язку, є онлайн-допомога і технічна підтримка.

Компанія «Модерн» із задоволенням допоможе налаштувати Вам хостинг і домен для вашого сайту! Звертайтеся до нас і ви не пошкодуєте!

Наші ціни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *