Вам потрібен сайт?

Posted on Posted in Корисне

Кожен, хто займається підприємницькою діяльністю, рано чи пізно, замислюється про власний сайт. Нижче приведена приблизна класифікація сайтів, розробку яких можна замовити у ВЕБ студії: 

LANDIHG PAGE (односторінковий сайт) – являє собою спеціально спроектовану сторінку,  яка покликана спонукати відвідувачів до вчинення певної дії: придбання товару, оформлення підписки, замовлення послуги тощо. 

САЙТ-ВІЗИТКА – це невеликий сайт, який складається з декількох сторінок (від 5 до 10) і містить лише основну інформацію про компанію: її назву, рід діяльності, контактні дані тощо. 

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ – це повноцінне представництво компанії в Інтернеті. Тут міститься повна інформація про фірму, послуги чи продукцію, які вона пропонує, тощо. 

ПРОМО-САЙТИ – представляють собою окремі сторінки, які створюють спеціально для реклами і просування нових пропозицій або брендів. 

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНвідрізняються, в першу чергу тим, що представляє не тільки каталог товарів, а й надає можливість їх покупки безпосередньо на сайті. 

ІМІДЖЕВИЙ САЙТ – це сайт, основним завданням якого є створення позитивного враження про власника за допомогою візуального оформлення.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ САЙТ – на відміну від сайтів-візиток і корпоративних сайтів, метою персональної сторінки є Представництво не компанії, а приватної особи. 

ON-LINE СЕРВІСИ – це сайти, які надають різноманітні послуги, що значно полегшують роботу і дозволяють істотно заощадити час. 

ПОРТАЛИ – це максимальна кількість корисної інформації, інтерактивних сервісів, зручності для відвідувачів, в одному сайті. Тут можна знайти все необхідне: новини, авторські блоги, голосування, пошукові та поштові сервіси і багато іншого. 

WEB-ДОДАТКИ це різні програмні продукти, доступ до яких здійснюється через браузер. Найчастіше, в розробці веб-додатків зацікавлені різні комерційні організації.

З нашими цінами на сайти під ключ можна ознайомитися тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *