Від чого залежить вартість розробки сайту.

Posted on Posted in Корисне

Моніторячи ціни ВЕБ ринку можна помітити, що різні виконавці називають різну вартість своїх послуг зі створення сайтів. Так з чого ж вона складається? Чому ціна за один і той же сайт може відрізнятися в кілька разів?

Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.

Припустимо, Вам потрібен інтернет магазин. Ви вже визначилися з асортиментом, придумали назву, перелопатили гору літератури, сайтів і форумів, вибрали  систему управління контентом (якщо ні, то почитайте тут) і навіть продзвонили кілька ВЕБ студій, провівши попередні переговори. Прийшов час замовити сайт, але …

Кого з виконавців вибрати? Одні називають ціну в пару тисяч умовних одиниць, інші в кілька разів дешевше, а хтось готовий зібрати сайт за «смішні» гроші і при цьому теж гарантує його працездатність. У чому ж різниця?

Розберемо по пунктах:

  1. Фахівці. Всі ми знаємо, що послуги хорошого фахівця коштують дорого. Ми платимо за якість і швидкість виконання робіт. Якщо у працівника середня кваліфікація, то ті ж роботи займуть більше часу. Ну а зробити дешево – практично завжди довго і швидше за все не цілком якісно, ​​адже виконувати Ваше замовлення буде початківець ВЕБ дизайнер.
  2. Друга причина, по якій Ви можете почути різні ціни на сайт під ключ – банальна. Низько кваліфікований виконавець просто не зможе зрозуміти всіх проблем, які доведеться вирішити, для того, щоб втілити Ваш задум. І назве меншу ціну за проект. І це поширена помилка. Які ризики виникають для Замовника? Звичайно ж, додаткові витрати, втрачений час і нерви.
  3. Третя причина теж проста. Різний склад встановлених на сайт модулів. Два ідентичних сайти, з однією і тією ж системою управління контентом, можуть відрізнятися в ціні в кілька разів. А відмінність у тому, що у більш дорогого сайту встановлена ​​велика кількість платних модулів що розширюють функціонал і зручність користування, як для власника, так і для покупця. Адже погодьтеся, що наприклад, магазин без фільтрації товарів, або вибору варіантів оплати, виглядає морально застарілим ще з моменту розробки.
  4. Природно, що розроблений «з нуля», без використання готових рішень сайт, буде коштувати набагато дорожче, ніж зроблений за допомогою CMS. (Дізнатися, що таке CMS). Але, при цьому готові, перевірені часом рішення, часто виявляються більш надійними і працездатними.
  5. І, звичайно ж, доробки фахівцями шаблону CMS під Ваші побажання, теж будуть коштувати чимало.

Співробітники нашої ВЕБ студії використовують тільки перевірені рішення. Це дозволяє гарантувати працездатність створених нами сайтів, і скорочує час, відведений на розробку. З нашими пропозиціями по створенню сайтів Ви можете ознайомитися тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *