Навіщо потрібна мобільна версія сайту?

Posted on Posted in Корисне

Інформаційні технології постійно розвиваються, і те, що зовсім недавно, здавалося фантастикою, стало реальністю. Світ стає все більш динамічним. За даними статистики кількість користувачів інтернету, що дізнається інформацію за допомогою телефонів і планшетів невпинно зростає. Так само збільшується  кількість замовлень з використанням мобільних версій сайтів.

Як Ви можете побачити на діаграмі, менше половини відвідувачів інтернету використовують комп'ютер. В таких умовах, ВЕБ сторінки створені для перегляду тільки в комп'ютерах, беззастережно програють сайтам з адаптивними настройками показу контенту.

Часто в старих сайтах немає навіть масштабування тексту під розмір екрану. Значить користувач, а часто і потенційний покупець, не зможе отримати необхідну йому інформацію і просто піде з Вашої сторінки. Таким чином Ви втратите потенційного клієнта.

Як правило, власники сайтів не звертають увагу на такі, здавалося б «дрібниці» до тих пір, поки не зменшиться потік відвідувачів, а з ними і дохід. А як відомо, втратити клієнта набагато простіше, ніж його знайти або повернути.

Адаптація сайту під мобільні пристрої проблема нетривіальна. Для того, щоб внести зміни, програмісту доводиться розбиратися в чужому коді, а це схоже на розгадування головоломки. І вирішувати її не завжди має сенс, до того ж це пов'язано з серйозними витратами часу. Як правило, набагато легше, а значить і дешевше, створити сайт заново. У такому випадку власник отримує більш сучасний дизайн, з сучасними функціональними можливостями, наповнений контентом зі старого сайту. Ознайомитися з нашою пропозицією по створенню сайтів Ви можете тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *