Замовити сайт, як вибрати виконавця.

Posted on Posted in Корисне

Ця стаття написана грунтуючись на досвіді наших замовників.
Сподіваємося, що вона вбереже Вас від помилок.

Численность-пользователей-интернетЗа даними статистики в 2017 році кількість користувачів інтернет в світі наближається до позначки в чотири мільярди. І темп приросту не вповільнюється. Це говорить про те, що величезна кількість людей шукає в інтернеті товари, послуги та розваги. А найзручніший спосіб заявити про себе, або свій бізнес це сайт. Коло питань, що виникають при виведенні бізнесу в мережу, досить широкий. Але головним є вибір виконавця, який зможе втілити Ваші мрії в реальність.

Якщо Ви вирішили замовити сайт у знайомих (друзів, друзів знайомих і т.д.)

Всі ми вміємо рахувати гроші і розуміємо, що платити більше за однаковий результат не правильно. Тому починаємо розглядати різні варіанти. Тут же знаходяться знайомі, які займаються сайтами. Вони готові за символічну плату «сваять сайтік за кілька днів», з тим, що Ви самі його налаштуєте і будете наповнювати статтями.
Купується доменне ім'я, хостинг. Ви стаєте "щасливим" власником сайту. Але той продукт, що вийшов, далекий від того, що бачилося в мріях. Тому покрутивши його тиждень, і майже посварившись зі знайомим, Ви вирішуєте знайти людину, яка займається створенням сайтів професійно.

Якщо Ви вирішили замовити сайт у фрілансера.

Після кількох днів, або тижнів, активного перегляду оголошень, в пошуках оптимальної пропозиції ціна / якість, знаходиться фрілансер, який проживає десь на безкрайніх просторах нашої Батьківщини. Їхати до нього далеко, але судячи по листуванню, людина адекватна, і ви замовляєте сайт.
Обов'язково укладіть договір, і узгодьте технічне завдання. Не полінуйтеся відправити ці документи поштою, з тим, щоб їх підписав виконавець. До цього ніяких платежів не робіть! Після підписання (якщо він вимагає передоплату) ми рекомендуємо заплатити якусь частину грошей (наприклад, половину). І тільки тоді, коли Ваше замовлення буде виконано, перераховувати залишок коштів. Важливо розуміти, що відправивши всі гроші відразу, Ви, по суті, берете участь в лотереї. Але запам'ятайте: навіть якщо Ви виконаєте ці рекомендації, зроблять Вам сайт, чи ні - велике питання.

Замовляємо сайт у ВЕБ студії.

Якщо азартні ігри Вас не приваблюють, і хочеться впевненості в тому, що сайт буде саме таким, як Ви хочете, то краще за все звернутися студію, яка займається розробкою сайтів. І хоча тут теж є підводні камені, ймовірність того, що ви дійсно отримаєте «сайт під ключ» набагато вище.
Уважно читайте договір, бо це документ, який регламентує Ваші відносини з виконавцем. Звичайно рядок про те, що Ви даруєте квартиру, попадеться навряд чи, але безумовне неповернення сплачених Вами грошей зустрічається досить часто. Слідкуйте, щоб були чітко вказані терміни розробки, а то не рідкісні ситуації, коли простенькі сайти, які можна зробити за тиждень, не здаються і за рік.
У разі затягування термінів, єдиний важіль тиску, який у Вас є, це штрафні санкції. Вони повинні бути передбачені в договорі і для Замовника і для Виконавця.
Після того, як Ви отримали доступ до сайту, уважно перевіряйте його на відповідність техзавданню і тестуйте. Про всі помилки відразу повідомляйте розробникам! Це важливо. Чим більше часу пройде, тим складніше їм буде згадати унікальні налаштування Вашого сайту. А значить, виправляти помилки вони будуть довше.

-----------------------------------

Вісімдесят відсотків наших замовників пройшли саме такий шлях. В результаті замість економії вони отримали збільшення фінансових, часових витрат, і безліч витрачених нервових клітин, які, як відомо, не відновлюються.

Ознайомитися з нашими цінами і послугами Ви можете тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *